KONST / Litografier / Litografier 7563113
nr 756 3113
Kerstin Hallroth
(1920-1998), Sverige
Litografier, 2 st. Kerstin Hallroth, Monotype, signerade, motivets mått: 48x36
Kerstin Hallroth, svensk bildkonstnär född 1920, död 1998 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 april 2012
kl 18:15:22
28/4 17:01:08
Kerstin Hallroth
Läs mer om Kerstin Hallroth